Agencja Kwart Music Polska   jest managerem:
  • zespołu Wawele,
  • Jana Wojdaka,
  • Arisy Vinci,
  • Gosi Kotwicy,
  • Pauliny Więckiewicz,
  • Danuty Balcer
oraz współpracuje z wieloma innymi artystami.

Agencja na stałe współpracuje z wieloma kompozytorami, muzykami, poetami co pozwala nam na realizacje zamówień kompozytorskich, tekstów do piosenek czy całych piosenek. Jesteśmy firmą wydawniczą i fonograficzną. Wydajemy single, CD, DVD.

Siedziba w Krakowie nie ogranicza naszej działalności do Krakowa i Małopolski, działamy na terenie całego kraju.

Zajmujemy się organizacją i obsługą koncertów, programów estradowych, imprez artystycznych – małych i dużych, festiwali, festynów. Zapewniamy oprawę muzyczną imprez, nagłośnienie, oświetlenie. Staramy się sprostać oczekiwaniom jak najszerszej grupy odbiorców. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe wyzwania.

Jednym z naszych celów jest propagowanie kultury muzycznej. Dokładamy starań w tworzenie nowych projektów popularyzujących muzykę aby zainteresować nią jak największą grupę nie tylko młodych widzów.

Agencja jest współorganizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”. Zajmuje się wyszukiwaniem „młodych talentów” i promocją ich talentu. Z festiwalu wyszli m.in.: Gosia Kotwica, Paulina Więckiewicz, Mateusz Mijal, Marta Florek, Klaudia Walencik – czyli młodzież, która odnosi sukcesy na licznych festiwalach w Polsce jak i zagranicą.Agencja Kwart Music Polska 31-002 Kraków, ul. Senacka 9/3   tel.: +48 601 492 181   agencjakwart@gmail.com
Copyright 2010 by babar© All rights reserved.